Fatih Camii Pfullendorf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fatih Camii Pfullendorf

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح&

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

risiZIKO

YazarMesaj
can33
Admin
can33

risiZIKO Empty
MesajKonu: risiZIKO   risiZIKO Icon_minitimePaz Ağus. 19, 2007 3:20 pm

Zico, sahaya sürdüğü 11'le ilgili olarak, 'Bu takımı çıkarmamın nedeni, oyuncularımın bana verdiği güvendir' açıklamasını yaptı.
19.08.2007

‘Taraftarımız anladı’
Bir gün önceki idmanda denediği kadroyu dün sahaya süren Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico’nun maçtan sonra yüzü, haklı çıkmanın gururuyla gülüyordu. Galibiyeti hakettiklerini ifade eden tecrübeli hoca, şunları söyledi: “Çok fırsat yakaladık. Skor olarak maçın hakkı bu değildi. Ancak herşeyden önemlisi, futbolcularımın sahada verdiği savaştı. Taraftarımız da bunu anladı ve maç bitiminde oyuncularımı tribüne çağırıp alkışladı. Bu, taraftarın takıma olan yanıtıdır.”

‘Fener iyi ekiptir’
“Stresi büyük maçlardan sonra konsantre olamıyorduk. Kadro geniş olunca gösterdik ki, Fenerbahçe iyi bir ekiptir. Böyle takım çıkarmamın nedeni, oyuncularımın bana verdiği güvendir. Yeri gelince cesur olurum. Geçmiş hayatımda bunu öğrendim. Bugün oynayan takım biraz daha maç yapma şansı bulsaydı, oyunu daha iyi kontrol ederdi. Appiah’ın en küçük bir oynama şansı yok şu anda. Gana Milli Takımı’nda oynarsa şaşarım. Henüz topla idmana bile başlamadı.”
Yalçın TÜRK

Ri-Zico!
Sezona Belediye yenilgisiyle başlayan Fenerbahçe’de, riske giren Zico, Alex, Roberto Carlos, Lugano, Kezman, Tümer, Deniz gibi sürekli ilk 11’de oynattığı futbolcularını tribüne gönderirken Serdar, Deivid, Edu, Aurelio, Önder’i yedek soyundurdu. Tecrübeli hoca, sahaya hiç oynamayanlardan oluşan bir 11 sürdü. Kalede Volkan görev yaparken, Gökhan Gönül, Yasin, Vederson, Kazım ligde ilk kez Sarı-Lacivertli formayla mücadele etti. Ali Bilgin, Selçuk, Semih ve Kemal bu sezon ilk defa 11’de sahaya çıkarken, Can ve Uğur yeniden formalarına kavuştu. Ve Riziko tuttu, Fenerbahçe ilk galibiyetini aldı.

risiZIKO
1 sayfadaki 1 sayfası