Fatih Camii Pfullendorf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fatih Camii Pfullendorf

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح&

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

;Hep beni suçluyorlar

YazarMesaj
can33
Admin
can33

;Hep beni suçluyorlar Empty
MesajKonu: ;Hep beni suçluyorlar   ;Hep beni suçluyorlar Icon_minitimePaz Ağus. 19, 2007 3:54 am

Üzerine oyunlar oynandığını ileri süren Sırp oyuncu, “Beni germek istiyorlar. Ancak teslim olmayacak ve sonuna kadar mücadelemi sürdüreceğim” dedi.
18.08.2007

‘Hep beni suçluyorlar’
Fenerbahçe’nin golcüsü Mateja Kezman sonunda patladı. Sürekli, “Bu sistemde gerektiği şekilde faydalı olamam” diye şikayet ederken, çok top geldiği, ancak bunları değerlendiremediği yolunda eleştirilere maruz kalan Sırp oyuncu, üzerine oyunlar oynandığını ileri sürdü. Tecrübeli golcü, “Üzerime fazla gelerek, beni germek istiyorlar. Her kötü sonuçta beni suçluyorlar. Ancak herkes sahadaki mücadelemi görüyor” diye konuştu.

‘Her maç dövülüyorum’
Forvette tek başına mücadele ettiğini dile getiren Kezman sözlerine şöyle devam etti: Maç içinde rakipler tarafından resmen dövülüyorum. Bu, Avrupa maçları için de geçerli. Herşeye karşın mücadelemi yapacak ve teslim olmayacağım. Sözleşmem bitene kadar Fenerbahçe’ye hizmetimi sürdüreceğim. Taraftar geçen yıl bana sahip çıkmıştı. Ben de önemli goller atmıştım. Yine öyle olacak”

Yusuf DURSUN

Anderlecht’ten haberler

Sağ bek aranıyor
Belçika ekibi, Wasilievwski’nin ilerleyen haftalarda cezalı duruma düşmesi olasılığına karşı, savunmanın sağına oyuncu arayışına girdi. Bu konuda arayışların sürdüğü, alternatif olarak belirlenen 2-3 oyuncudan birinin transfer edilebileceği kaydedildi.

Serhat’a şans doğdu
Anderlecht Menaceri Mher van Holsbeeck, Vercauteren ile arasındaki sorun nedeniyle kadro dışı bırakılan Serhat’ın durumunu bir kez daha değerlendireceklerini söyledi. Halsbeeck, bir yıl daha sözleşmesi bulunan Serhat’ın Almanya’da tedavi olduğunu belirterek, “Sakatlığı nedeniyle kimse bonservis parası ödemek istemiyor. Eğer formdaysa hemen kadroya dahil edeceğiz” yorumunu yaptı.

‘Kendimizi ezdirmedik’
140 milyon Euro değerindeki Fenerbahçe’nin, kendilerinin 3 katı bütçeye sahip olduğunu ifade eden Anderlecht Başkanı Roger Vanden Stock şu değerlendirmede bulundu: Buna rağmen kendimizi ezdirmedik. Karşımızda sadece 30 dakika futbol oynadılar. Maç öncesi turdan endişeliydim, ama Fenerbahçe’den korkmamamız gerektiğini anladık.

;Hep beni suçluyorlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beni tek sen anladin / benden.....