Fatih Camii Pfullendorf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fatih Camii Pfullendorf

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح&

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"DAHA FARKLI OLABİLİRDİ!.."

YazarMesaj
can33
Admin
can33

"DAHA FARKLI OLABİLİRDİ!.." Empty
MesajKonu: "DAHA FARKLI OLABİLİRDİ!.."   "DAHA FARKLI OLABİLİRDİ!.." Icon_minitimePaz Ağus. 19, 2007 2:23 am

Gaziantepspor maçı sonrası Lig TV'nin canlı yayınına katılan ve Deniz Türker'in sorularını yanıtlayan Arthur Zico, maç öncesinde çıkarttığı kadronun başarısız olması halinde eleştirilebileceğini bildiğini söyledi.. "Teknik direktörler her zaman eleştirilirler.. Her başarısız sonuçta.. Bu düşüncelerin hepsine saygı duyarak kadromu kurarım.." derken, "Bu kadroyu kurmamdaki sebep, sezon başında Başkanımızla oturduğumuzda çok geniş bir kadro kurmayı düşündük.. Şu anda ne kadar geniş bir kadromuz olduğunu da gösterdik.. Yönetimimiz bize bu imkanı sağladı.. Bir de tansiyonu yüksek maçlar sonrasında oyuncularımızın bu tip maçlarda zorlandığını tecrübe ettik.. Bu nedenle böyle bir kadroyu uygun gördük.." açıklamasını yaptı..

Avrupa Kupaları'nda oynanan maçlar sonrasında sıkıntı yaşadıklarını gördüklerini belirten Zico, "Biz geçen yıl Avrupa kupalarındaki maçlardan döndüğümüzde ligde o maçlardaki ruhu göremiyorduk.. Bu bizi bir şeyler yapmaya itti.. Bu yüzden bunu yapma gereği hissettik.." dedi..

Maç sonunda seyircinin Fenerbahçeli futbolcuları tribünlere çağırması konusunda görüşleri sorulan ve taraftarın kendisini geçen sezon Bursa maçından sonra kendisini tribünlere çağırdığını ancak daha önce protesto ettikleri için gitmediğinin hatırlatılması üzerine Zico ; "Taraftarımızın takımına olan bir cevabıdır.. Saha içindeki isteği ve azimi kararlılığı gördükten sonra taraftar bunu değerlendirir.. 2-1 kazandık ama oyunun son bölümlerinde özellikle çok pozisyon harcadık.. Biz eğer bir gol daha olsaydı daha farklı bir sonuç ortaya çıkabilirdi.. Oynadığımız oyunun karşılığının bu olmadığını düşünüyorum.. Ben taraftarın her zaman futbolcuları çağırmasından yanayım.. Bütün teri akıtan, mücadele eden onlardır.. Ben görevimi yapıyorum.. Bende bana söylenen güzel şeylerden mutlu oluyorum ve eleştirileri de dikkate alıyorum ama her zaman futbolcularımın çağırılmasını daha doğru buluyorum.." ifadelerini kullandı..

"DAHA FARKLI OLABİLİRDİ!.."
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-