Fatih Camii Pfullendorf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fatih Camii Pfullendorf

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح&

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Her sey mazide kaldi

YazarMesaj
kadife
Admin
kadife

Her sey mazide kaldi Empty
MesajKonu: Her sey mazide kaldi   Her sey mazide kaldi Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 2:34 pm

Aslinda hic bir seyi mazide birakan biri degilim ama bugün böylece bazi yasananlari mazide birakmak geldi icimden.
Gecenlerde cok zamanimi harcadigim civarimizda en güzel olan camimize gittim uzun zamandir, ve o kadar güzel olmuski, icim titredi.
O kadar Insaat icinde ne kadar programlar düzenlemistik ve simd bitmis hemde cok güzel olmus. Gururlandim tabiki, neler basarmis hic yorulmadan calisanlar
allah razi olsun.
Her seyi hatirlamak icin o kadar resimler cekmisim ve bugün bakarken hatirladim yine, sadece ilerde o insaat halindeyken ne kadar ugrastik, bak camimizi ne hale getirdik demek icin sanki delil olarak her gün ve her bulustugumuzda resim cekmisim, elimden hic ayrilmamis telefonum, ve sonradan alin terlerini döken insanlara biraz olsun yaptiklarini geri verebilmek icin resim ve siirler yazmis, bütün attigimiz adimlarin protokolünü yazmisim, tek onlara yolrulmalarina karsilik olarak bir sey verebilmek icin.
Genclerimizin camiye baglanmalari icin gönüllerinden isteklerini okumak istercesine, ne özel hayatimi ne hic kimseyi düsünmeden GÖNÜL vermisim güzel camimize.
Bugün onlari hatirladim. Pisman degilim hic bir sekilde, fakat icimde cok derin bir hüzün var, sonradan olanlardan dolayi.

Hic bir sey olmamis gibi davraniriz ya, karsindakini kirmamak icin, bende öyle, fakat simdi davranamiyorum o sekilde, hic bir sey olmamis gibi degil olanlar, sizi bilemem ama beni cok üzmüs tekrar hatirliyorum cünkü su anda, fakat bu düsünce sadece benim ve bir kac kisi icindir belki, bilemiyorum.

Kocaman bir duygu seli vardi icimde, incitmemek icin kimseyi, basarmak icin asil gerekli olani, titizlik vardi icimde, hirs vardi icimde, öyle bir saygi vardi ki en derininden ve belki cok derin oldugu icin, en cok saygimdan ötürü elestiri aldigimdandir belkide hüznüm, bunu anlatmak o kadar imkansiz ki, bir sene konusamadim, icime sakladim, en cok deger verdiklerim arkasini döndü gitti, en cok güvendiklerim sustu, en cok sevdiklerim bakislariyla oklar savurdu yüregime, o kadar size ihtiyacim varken, hüznüm bundandir.
Bayramda o güzel ellerinizi öpmek istedim, ama icimden gelmedi, yinede Bayraminiz mübarek olsun.
Her sey mazide kaldi ve orda güzel bir sekilde kalsin, hatiralarla o güzel günleri animsayalim.
Her seye ragmen ic ice yan yana cok güzel isler basardik, simdi sizin bunlari devem ettirmeniz, her seye deger.
allah razi olsun.Ellerinize saglik Fatih Cami cok güzel olmus.
http://www.fatihcamipfullendorf.yoo7.com

Her sey mazide kaldi
1 sayfadaki 1 sayfası