Fatih Camii Pfullendorf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fatih Camii Pfullendorf

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح&

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mütevaziligimden ödün vermiyorum

YazarMesaj
kadife
Admin
kadife

Mütevaziligimden ödün vermiyorum Empty
MesajKonu: Mütevaziligimden ödün vermiyorum   Mütevaziligimden ödün vermiyorum Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:07 pm

Mütevaziligimden ödün vermeden, bir adim geri cekiliyorum, Allah rizasi icin yaptiklariniza engel olmamak icin.
Kisiligimden ödün vermeden icime dönüyorum, inandiklarimi yitirmeden, Allah her seyi biliyor düsüncesiyle.
Insanligimdan ödün vermiyorum, yinede yapilanlari sindire sindire, yasiyorum, vicdanim biliyor.

Inandiklarimi, hayata bakisimi, Insanliga güvenimi, iyiligi desteklememi, gönül almanin ne kadar önemli oldugunu, sevgi vermeyi, saygi duymayi, hayat felsefemi, genclerin göz yaslarini, vatanima kültürüme destek olmanin önemini, yok edemicek kimse, ben yinede yolumda devam ederim, sizin Allah rizasi icin yaptiklarinizi desteklemek icin susuyorum.

Iskambil kagiti gibi cöktü köprülerim, suya düstüler, mütevazligimden sizin hatiriniza ödün vermiyorum.
Sizin hatiriniza, susuyorum.
Sizin hatiriniza üzüntümü göstermemeye calisiyorum,
Hatirinizi neden bu derece üstlerde tutuyorum..biliyormusunuz.
Siz Allah rizasi icin yaptiklariniza engel olmamak icin.
Saygisiz oldum, basarisiz oldum, ama mütevaziligimden ödün vermeden, arkami dönüp gidiyorum.
kadife
http://www.fatihcamipfullendorf.yoo7.com

Mütevaziligimden ödün vermiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası