Fatih Camii Pfullendorf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fatih Camii Pfullendorf

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح&

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

fenerbahce adim adim

YazarMesaj
can33
Admin
can33

fenerbahce adim adim Empty
MesajKonu: fenerbahce adim adim   fenerbahce adim adim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 10:45 am

Fenerbahçe, Başkan Aziz Yıldırım'ın çizdiği rotada Avrupa basamaklarını koşar adım tırmanmaya devam ediyor.
22.9.2007

Ne demişti
Gerekli yatırımları yaptık, sportif başarı da gelecektir... Vizyonumuz, misyonumuz Avrupa başarılarının devamlılığını sağlamaktan geçmektedir. Takımımız bu sene Şampiyonlar Ligi’nde daha iyi sonuçlar alacaktır.

Ne oldu
2003-2004’ten bu yana UEFA sıralamasında zirveye doğru tırmanan Fenerbahçe, geçtiğimiz çarşamba İnter’i eze eze yendi. Kartal inişli çıkışlı bir grafik çizerken, Aslan iyice geriledi.

Sessiz ve derinden geliyorlar
Fenerbahçe, Başkan Aziz Yıldırım’ın çizdiği rotada Avrupa basamaklarını koşar adım tırmanmaya devam ediyor. 2003-2004 sezonunun bitiminde UEFA sıralamasında 16 bin 656 puanla 126. sırada bulunan Sarı-Lacivertliler, İnter galibiyetiyle birlikte tam 76 basamak tırmandı, 50.’liğe yükselmeyi başardı. Son 4 senenin puanlarına bakıldığında ise Kanarya’nın bu sıralamadaki yeri 41.’lik...

Türkiye’yi de onlar sırtlıyor
Üstelik Arthur Zico ve talebeleri, grupta bundan sonra toplayacağı her puanla kulübü daha da üst sıralara taşıyabilir ve Sarı-Lacivertli ekip önümüzdeki senelerde hangi kupaya katılırsa katılsın, seri başı olma hakkını elde edebilir. Spor kamuoyunda genelde Avrupa’da başarısız olduğu düşüncesi hakim olan Fenerbahçe, buna karşın son 4 sezonda Türk Futbolu’na da en çok puanı kazandıran takım...

fenerbahce adim adim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-