Fatih Camii Pfullendorf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fatih Camii Pfullendorf

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح&

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben Sadece SenI SevdIm....

YazarMesaj
can33
Admin
can33

Ben Sadece SenI SevdIm.... Empty
MesajKonu: Ben Sadece SenI SevdIm....   Ben Sadece SenI SevdIm.... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 11:50 pm

Ben Sadece SenI SevdIm....!!

Ben sadece seni sevdim...
Seni Öyle saf bir sevgiyle sevdim ki;bir gülün kadifemsi yumusakligiyla,karin ilk düsüsüyle,günesin ilk isiklariyla...
Ben gözlerine vuruldum..Hani binbir anlam tasiyan gözlerine.Bazen anlamsiz bakan,bazen bana tüm çiçekleri bagislayan o gözlerini sevdim...
Seni öyle delice sevdim ki...
Gece melektin rüyalarimda,sabah bir fincan çayi kahvaltimin,okulda felsefe kitabimdin,geceleri yildizimdin...
Seni sigdiramadim yerlere,göklere.Kelimeler yetmezdi seni,sevgini tanimlamaya.Bir irmaktin;bazen yatagini yirtmak istercesine delice akan,bazen serin bir refahlik veren bir durgunlukla dans eden irmak...
Sen olmadigin zaman günes yetmezdi dünyami aydinlatmaya.... Asimdin,suyumdun,kanimdin,nefesimdin,anamdin,babam din,sen sadece benim askimdin;baska kimselerin degil...
Gökyüzünün maviliginden,gülün kirmizisindan,gecenin siyahindan,rüzgarin esintisinden kiskanirdim seni...
Senin için sadece ben sarki söyleyebilirdim,sadece ben siir yazi yazabilirdim,sadece geceye ismini ben fisildayabilirdim...
Senin safligini,temiz ve çikarsiz sevgini,dünyaya bedel gözlerini,yanagindaki gülünü,o yumusak tebessümünü,sadece gözlerini kullanarak herseyi anlatmani sevdim...
El ele dolasmak istedim tüm sabah boyunca,siirler söylemek istedim gözlerine bakarak,"SENI SEVIYORUM"diye bagirmak istedim Çamlica tepesinde sonsuza dek,sonra yagmurda yürümek...
Seni gökyüzünün mavisinde sevdim.Marti kanatlarindaki özgürlügünü,bulutlar kadar saf gülüsünde buldum dünyayi,yagmur damlasinda içtim askini doyasiya,firtinalarla,simseklerle anlattim sevgimi sana...

Ben seni öyle bir sevgiyle sevdim ki,ben ölsem bile bu sevgi dolasacak dillerden dile,utanacak Leyla ve Mecnun,sasiracak Ferhat ve Sirin...
Herkes imrenerek bakacak bize...
Sen yokken bile seni benligimde yasattim,senin içinde sensizligi,sensizligin içinde seni yasattim...

Iste ben seni böyle bir askla sevdim...

Ben sadece seni sevdim...

sadece seni!...

Ben Sadece SenI SevdIm.... Kanck2vu6bw2km9

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevdim seni Mabuduma
» SEVDIM....
» Sevdim