Fatih Camii Pfullendorf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fatih Camii Pfullendorf

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح&

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İzni veren kim!

YazarMesaj
can33
Admin
can33

İzni veren kim! Empty
MesajKonu: İzni veren kim!   İzni veren kim! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 3:59 am

İzni veren kim!
İzni veren kim!

Appiah: 'Çok çalıştığım için kulüpten 3 gün izin verdiler. Ben de İngiltere'ye gittim.' Zico: 'Appiah'ın İngiltere'ye gitmesini istemiyorum.'
21.08.2007

‘Günde 3 antrenman yaptım’
Stephen Appiah, bu sezon Fenerbahçe’nin başını bir hayli ağrıtacak gibi. Gana-Senegal maçını izlemek üzere İngiltere’ye giden yıldız oyuncu, üzerine fazla gelindiğini ileri sürerek, “Yönetimle herşeyi açık açık konuştum. Zor bir dönem geçiriyorum. Eski formumu yakalamak için günde 3 idman yaptım. Bu yüzden 3 gün izin verdiler. Londra’ya verdikleri izni kullanmak için gidiyorum ama orada da salonda çalışacağım” diye konuştu.

‘Tedavisine ara vermemeli’
Onun bu sözlerine karşın Zico, izin konusunda tam tersi sözler sarfetti. Tecrübeli hocanın izin isteyen oyuncusuna, “Bir günün bile boş geçmesin. Çalışıp, bir an önce takıma katılmalısın” diyerek izin vermek istemediği belirlendi. Antep maçı sonrası da düşüncelerini açıkça dile getiren Zico, “İkide bir tedavisine ara verirse, takıma katılması uzar” diyerek yöneticilere düşüncesini aktardığı kaydedildi.
Mehmet DEMİRCAN, Yusuf DURSUN

Ballı’dan açıklama
Fenerbahçe Futbol Takımı Menajeri Volkan Ballı, FIFA kurallarına göre milli takımlara çağrılan oyuncuları göndermeleri gerektiğini ifade etti. Ballı, “Appiah da Gana Milli Takımı’na katılmak için İngiltere’ye gitti. Kendisi milli takımın kaptanı. Çağrıldığı zaman gitmesi gerekiyor. Göndermememiz söz konusu değil. Kesinlikle Senegal maçında oynamayacak” diye konuştu. Bu arada Appiah’ın, Gana’nın 7 Eylül’de Riyad’da Suudi Arabistan’la, 12 Eylül’de New York’da Meksika ile yapacağı maçların aday kadrosuna da çağrıldığı kaydedildi.

İzni veren kim!
1 sayfadaki 1 sayfası