Fatih Camii Pfullendorf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fatih Camii Pfullendorf

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح&

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pfullendorf da senelerdir yasiyoruz.....

YazarMesaj
kadife
Admin
kadife

Pfullendorf da senelerdir yasiyoruz..... Empty
MesajKonu: Pfullendorf da senelerdir yasiyoruz.....   Pfullendorf da senelerdir yasiyoruz..... Icon_minitimeCuma Ağus. 17, 2007 7:24 pm

Pfullendorf da senelerdir yasiyoruz, bir seylerin degismesi gerektigini, bu son zamanlarda cok kez fark ettim.

Dayanismanin ne kadar önemli oldugunu, ancak ve ancak beraberlikle güc dogdugunu anladim.

Birbirini tanimak, birbirine karsi saygili olmanin kendimize kisiligimize ne kadar faydali oldugunu anladim.

Cocuklarimizi sokaklara terk etmemek onlara kulak vermek, isteklerini dile getirip onlar icin bir seyler yapmamiz gerektigini anladim.

Altin gibi kalbleri olan, cok güzel fikirler üreten genclerimiz, fikirlerini ortaya koyacak, onlari dinleyecek kimsenin olmadigi da bir aci gercek.

En kücük fikir alisverisi, düsüncelerini ortaya koymalari , ve güclü olduklari dallarda onlara destek olmamiz gerektigini, düsündükce
Ne kadar eksiklerimizin oldugunu anladim.

Onun icin gencler ve kiymetli büyüklerim, Dayanisma icinde olmamiz gerekiyor artik, beraberlik icin yapabilecegimiz en kücük fikirleri bile degerlendirmek, yardima muhtaci olanlara yardim etmek, genclerimizi güclü olduklari dallarda desteklemek gerekiyor.

Bu düsünceler sadece sözde kalmamasi icin, ciddi sekilde, calismalarimizin olacagini simdiden söylemek istiyorum.
Bu konuda yardimci olmak isteyen, güzel düsüncelerini bizimle paylasmasini dilerim.

Tesekkürler
kadife
http://www.fatihcamipfullendorf.yoo7.com

Pfullendorf da senelerdir yasiyoruz.....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pfullendorf Karadeniz Ekibi
» kadife
» Fatih cami pfullendorf sitesini nasil buldunuz?
» Kutlu dogum haftasi Albstadt/Pfullendorf, video