Fatih Camii Pfullendorf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fatih Camii Pfullendorf

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح&

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İstanbulu bekliyor

YazarMesaj
can33
Admin
can33

İstanbulu bekliyor Empty
MesajKonu: İstanbulu bekliyor   İstanbulu bekliyor Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 3:04 am

McLaren Mercedes'in İspanyol pilotu Alonso, Türkiye Grand Prix'sine sayılı günle kala iddialı konuştu.
19.08.2007

‘Pillerimi şarj ettim’
Formula 1’in şu an kuşkusuz en çok konuşulan isimlerinin başında gelen son iki sezonun dünya şampiyonu pilotu Fernando Alonso, McLaren Mercedes’teki zor günlerini atlatmayı başaracağını söyledi. Macaristan Grand Prix’si sonrası verilen arada yaptığı tatilin kendisi için çok yararlı geçtiğini dile getiren Alonso, “Pillerimi yeniden şarj ettim. İstanbul’da yapılacak olan Grand Prix’si dört gözle bekliyorum. Hedefim birincilik” dedi.

Briatore takım alıyor
Hamilton’la arasındaki sorunları aşmaya çalıştıklarını vurgulayan İspanyol pilot, “Herkesin kendisine ait bir aracı var. O yüzden rekabet elbette olacaktır” dedi. Öte yandan Alonso’yu tekrar takımında görmek isteyen Renault’nun patronu Flavio Briatore’nin, İngiltere 2. Ligi’ndeki Queens Park Rangers’ı satın almaya hazırlandığı öğrenildi. 57 yaşındaki Briatore’nin İngiliz ekibine 3 yıl için 100 milyon Pound vereceği bildirildi.

İstanbulu bekliyor
1 sayfadaki 1 sayfası